• شماره تماس: 6-35493001-031
  • شماره فکس: 35493300-031
  • پست الکترونیک:

اخبار نماچین

تبدیل کارخانه‌ها به انبار بزرگ محصولات/ عملکرد جزیره ای ارگان های دولتی در اصفهان

n00261425 b

به گزارش خبرگزاری ایمنا رضا چینی با بیان اینکه از دولت یازدهم انتظار برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت برای صنعت و تولید داشتیم، اظهار داشت: متاسفانه این دولت نیز درگیر مشکلات روزمره خود شد و امروز امکان پیش بینی پارامترهای لازم در حوزه صنعت وجود ندارد و تولیدکنندگان مجبورند لحظه ای تصمیم بگیرند.

مطالعه بیشتر

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه آجر نماچین در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

غرفه آجر نماچین در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، مورد بازدید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، جناب مهندس نعمت زاده قرار گرفت و ایشان توسط مدیرعامل گروه کارخانجات آجر نماچین با محصولات و نوآوریهای این مجموعه در زمینه نمای ساختمان آشنا گشتند.

گالری عکس بازدید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت:

View the embedded image gallery online at:
http://nemachin.com/home/fa/news/news-2#sigProIdef1a64f2d0

بازدید مقامات کشوری از غرفه آجر نماچین در شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از تاریخ 22 تا 25 مرداد ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید. در این نمایشگاه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فعال در عرصه صنعت ساختمان به ارایه جدیدترین محصولات خود در این زمینه پرداختند. گروه کارخانجات آجر نماچین نیز بنا بر رسالت و چشم انداز خود به عنوان بزرگترین تولید کننده آجرهای شیل، نسوز، تایل، کف فرش و همچنین فن آوری جدید نمای خشک در خاورمیانه، طیف گسترده محصولات خود را در معرض نمایش عموم دست اندرکاران و علاقه مندان این صنعت قرارداد.

16th tehran building construction exhibition nemachin brick

مطالعه بیشتر

حضور آجر نماچین در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان - آجر نماچین

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای تهران از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مردادماه ۱۳۹۵ برگزار می گردد. گروه کارخانجات آجر نماچین همچون سالهای گذشته و به عنوان بزرگترین تولید کننده آجر نما در خاورمیانه، با ارایه طیف وسیع از محصولات و نوآوریها در زمینه نمای ساختمان در این نمایشگاه حضور داشته و در خدمت متخصصین، علاقه مندان و دست اندرکاران این حوزه بویژه صنعت نمای ساختمان خواهد بود. آجر نماچین کلیه علاقه مندان را به بازدید ازغرفه خود در سالن شماره ۳۸ نمایشگاه دعوت می نماید.

بازدید غرفه آجر نماچین در نمایشگاه بین المللی ساختمان ارومیه توسط نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

غرفه آجر نماچین در دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان ارومیه مورد بازدید عموم و استقبال دست اندرکاران صنعت ساختمان قرار گرفت. در روز افتتاحیه این نمایشگاه٬ تعدادی از مقامات کشوری منجمله نماینده محترم ارومیه درمجلس شورای اسلامی٬ جناب آقای نادر قاضی پور از این غرفه بازدید نمودند.

حضور آجر نماچین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ارومیه

صنعت ساختمان از دیرباز یکی از صنایع مهم و حیاتی جوامع بشری بوده است. بشرهمیشه سعی داشته درخصوص محل زندگی خود ایده های نویی را جامه عمل پوشانیده و بهترین و زیبا ترین شرایط را برای زندگی خود و اعضای خانواده اش فراهم آورد. این روند همچنان ادامه داشته و دارد.

شرکت آجر نماچین نیز با طراحی و ساخت محصولات جدید و زیبای خود سعی کرده از این قافله باز نماند. لذا در همین راستا از کلیه دست اندکاران و علاقه مندان صنعت ساختمان دعوت می گردد تا در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ارومیه و غرفه این شرکت حضور یافته و با محصولات جدید این شرکت بیش از پیش آشنا گردند.

این نمایشگاه از تاریخ ۴ الی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ در ارومیه برقرار بوده و ساعات بازدید از ۱۶ الی ۲۲ می باشد.

آدرس ما بروی نقشه

آمار بازدید

امروزامروز248
دیروزدیروز553
هفتههفته1325
ماهماه7314
کل بازدیدکل بازدید249178

Log in

create an account